details normontwerp
Dit wijzigingsbladontwerp bevat wijzigingen op NEN 6600-2:2019. De aanleiding voor dit wijzigingsbladontwerp is de toevoeging van PFAS als te meten parametergroep aan ‘Tabel 1 – Geschikte materialen voor monsternemingstoestellen en -hulpmiddelen m.u.v. de monsterfles’. Daarnaast zijn enkele tekstuele correcties doorgevoerd en drie referenties geüpdatet.
U kunt commentaar geven op elke sectie van dit normontwerp bij de betreffende sectie. Algemeen commentaar op het normontwerp kunt u bij de titel invoeren.
Alle commentaren worden gecontroleerd door een webmaster. Dit om misbruik, bijvoorbeeld onacceptabel taalgebruik of ongewenste reclame, te voorkomen. De webmaster beoordeelt en verandert de inhoud van uw commentaar niet. Ook corrigeren wij geen spel- en stijlfouten.
Een overzicht van uw commentaar kunt uw benaderen via 'Mijn profiel' (rechtsboven in uw scherm).
Normontwerpen op papier/digitaal kunt u verkrijgen via de normshop op www.nen.nl.